Usługa wiercenie studni głębinowych to czysta oszczędnośc dla każdego właściciela domu jednorodzinnego czy ogródka działkowego. Jeśli posiadają Państwo firmę i mają duże zużycie wody to również wiercenie studni będzie świetnym wyborem. Ogólnie rzecz ujmując jest to świetny sposób na obniżenie rachunków za wodę.

Wiercenie takiej studni jest bardzo dobrym rozwiązaniem w takich miejscowościach w których jest brak odpowiedniej sieci wodociągowej. Dzięki temu mamy nieograniczony dostęp do źródła wody, za którą nie trzeba płacić, i nie musimy się bać o okresowe braki wody, które czasem pojawiają się w przypadku korzystania z komercyjnych sieci wodociągowych. Woda jest też mniej  zanieczyszczona, niż gdybyśmy korzystali z gminnej lub miejskiej sieci wodociągowej ze względu na to że przechodzi przez krótszy odcinek do klienta.

Aby woda była dobrej jakości bardzo ważne jest zrobienie dobrego uszczelnienia i zastosowanie odpowiednich filtrów.

Wiercenie studni głębinowej podzielone jest na kilka ważnych etapów. Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z naszą firmą któa będzie odpowiedzialną za jej budowę. naszym zadaniem jest  określenie warunków, głębokości oraz przybliżonych kosztów inwestycji.

Etapy wiercenie studni głębinowej:

  1. Wyznaczenie miejsca w którym nastąpi wiercenie.
  2. Wiercenie studni głębinowej
  3. Montaż kolumny studziennej
  4. Żwirowanie i uszczelnianie
  5. Oczyszczenie
  6. Pomiar wydajności studni głęinowej
  7. Dobór pompy
  8. Zabezpieczenie studni głębinowej
  9. Przyłącze

 

ZADZWOŃ